تونر مخصوص پوست های چرب کدام است؟

تونر مخصوص پوست های چرب

تونر های پوست چرب را بهتر بشناسیم

محصولات آرایشی مراقبت از پوست به شما کمک می کنند تا پوستی سالم و شاداب داشته باشید. اما انبوه محصولات موجود در بازار موجب شده تا انتخاب محصول درست و باکیفیت کمی سخت و دشوار باشد. برای هر یک از انواع پوست محصولات مختلفی وجود دارد. شما هم باید لوازم آرایشی مرتبط با نوع پوست خود انتخاب و خریداری فرمایید. خریداری تونر مخصوص پوست ها چرب نیز از این قضیه مستثنی نیست. در ادامه با فروشگاه خرید تیمی پیکاترو همراه باشید تا با یکدیگر بهترین تونر های مخصوص پوست های چرب را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

تونر مخصوص پوست های چرب

تونر چیست؟

تونر ها همانطور که اشاره کردیم جز لوازم آرایشی مراقبت از پوست است. از تونر ها برای پاکسازی پوست استفاده می شود. درون این لوازم آرایشی مواد اولیه نظیری ویتامین C وجود دارد که به شما کمک می کند مواد آلوده موجود بر روی پوست که پاک کننده آرایش موفق به از بین بردن آن ها نشده است را از بین ببرید.

تونر مخصوص پوست ها چرب چیست؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که پوستی چرب دارند، بهتر است به سراغ خرید تونرهایی بروید که درون خود سالیسیک اسید دارند. سالیسیک اسید سلول های مرده موجود بر روی پوست را پاک می کند. همچنین باید توجه داشته باشید که تونر انتخابی شما پوست چرب را به خوبی رطوبت رسانی کند.

بیشتر بخوانید – روش صاف کردن چروک های پوست

کدام تونر ها مناسب پوست های چرب نیست؟

بر اساس توصیه متخصصان آرایشی، افرادی که پوست چرب دارند باید از تونر هایی که درون خود الکل دارند پرهیز کنند. چرا که وجود الکل باعث تحریک پوست شده و میزان چربی آن را افزایش می دهد.

تونر مخصوص پوست های چرب

بهترین تونر های مخصوص پوست ها چرب

در ادامه محصولاتی را معرفی می کنیم که عملکردی خارق العاده را بر روی پوست های چرب از خود به جای می گذارند.

تونر Herbivore Jasmine Green Tea:

این تونر به گونه ای طراحی و ساخته شده است تا چربی اضافی پوست را از بین ببرد. همچنین لک های موجود بر روی پوست شما را کم می کند. علاوه بر این، این تونر هم برای پوست های چرب و هم برای کسانی که پوست های ترکیبی دارند قابل استفاده است. اگر از آن دسته کسانی هستید که از آکنه رنج می برید این محصول بهترین انتخاب برای شما است.

تونر Herbivore Jasmine Green Tea

تونر Origins Pore Purifying:

با استفاده کردن از این تونر مخصوص پوست های چرب و درخشان خود خداحافظی کنید. این تونر درون خود از سالیسیک اسید و گلیسیرین بهره می برد که در عین رطوبت رسانی به پوست، درخشش اضافی آن را نیز از بین می برد. نتیجه استفاده کردن از چنین محصولی داشتن پوستی سالم و مات است.

تونر Origins Pore Purifying

بیشتر بخوانید – آن چه باید درباره فر موها بدانیم

تونر Pixi by Petra Glow:

در فرمولاسیون این تونر از گلیکولیک اسید، آلئوورا و گلیسیرین استفاده شده تا به پوست های چرب حالتی مات و جذاب هدیه دهد.

تونر Pixi by Petra Glow

تونر Ole Henriksen Balancing Force Oil Control:

این محصول ترکیبی از سالیسیک اسید، لاکتیک اسید و گلیکولیک اسید را درون خود دارد. همین فرمولاسیون به راحتی بر روی لک ها و نقص های موجود بر روی سطح پوست نشسته و آن ها از مواد آلوده پاکسازی می کند.

تونر Ole Henriksen Balancing Force Oil Control

سخن نهایی

انتخاب تونر مخصوص پوست های چرب ممکن است با وجود محصولات فراوانی که در بازار وجود دارد کمی گیج کننده باشد. امیدواریم توانسته باشیم با این مقاله شما را در این امر یاری کرده باشیم. شما عزیزان می توانید انتقادات، نظرات و پیشنهادات خود را با کارشناسان پیکاترو در میان بگذارید.

منبع: https://hellogiggles.com

دیدگاه‌ها ۰

*
*

چهار × یک =