چروک پوست: روش صاف کردن چروک های پوست

رفع چروک پوست

«درماکسیل» غلبه بر پیری و صاف کردن چروک ها

Dermaxyl Combats Aging & Smoothes Out Wrinkles

در ماکسیل»، یک عنصر جدید بدون آب است که چروک های اصلی پوست را تا ۳۶ درصد کاهش میدهد و توسط شرکت «سدرما» Sederma بر پایه تکنولوژی «پپتیدی» ساخته شده است و ترکیباتی مانند «ماتریکاین – سرامید ۲» Matrikine – Ceramide2 را برای غلبه بر پیری و جهت صاف کردن و رفع چروک پوست به کار می گیرد. چروک پوست زخمی از زمان است و از عوامل درونی و بیرونی مختلفی ناشی می شود که به پوست آسیب می رساند. مطالعات آزمایشگاهی نشان میدهد که «ماتریکاین» موجود در «درماکسیل»، به جذب سلول ها در جایگاه هایی که برای ترمیم مورد نیازند کمک می کند و از این طریق، در بازسازی چروک پوست نقش به سزایی دارد. «سرامید۲» نیز، سد پوست را تعمیر می کند و به آن استحکام میبخشد. همچنین به هم پیوستگی سلول ها را ارتقا داده، حفظ آب را افزایش میدهد و سبب کاهش خشکی پوست می گردد.

بررسی های بالینی

به طور کلی، محصولاتی که دارای رنگدانه هستند، به جای پوشاندن موضع، منجر به برجسته شدن ظاهر چروک ها و خشکی پوست می شوند. به این دلیل است که توصیه می کنیم در ترکیبات پایه آرایش نیز از «در ماکسیل» استفاده شود، تا علاوه بر پوشش دهندگی، از کارایی ضد چروک بودن در ماکسیل» نیز، استفاده کنیم. تنها پس از یک بار به کار بردن آن در روز، به مدت ۵۶ روز، نتیجه کاملا مشخص است. در زیر به برخی از این نظرات توجه کنید: 

*حجم چروکهای اصلی، به طور متوسط تا ۱۳/۷ درصد و حداکثر تا ۳۶ درصد کاهش می یابد.

*عمق چروکهای اصلی، به طور متوسط تا ۱۰/۱ درصد و حداکثر تا ۲۷ درصد کاهش می یابد.

*حجم اشغال شده توسط چروک های عمیق، به طور متوسط تا ۴۰/۳ درصد و حداکثر تا ۹۸ درصد کاهش می یابد. 

*حجم اشغال شده توسط چروکهای متوسط، به طور متوسط تا ۲۴/۵۳ درصد و حداکثر تا ۸۶درصد کاهش می یابد.

رفع چروک پوست

ارزیابی داوطلبانی که «در ماکسیل» را مورد استفاده قرار داده اند:

* ۷۵ درصد داوطلبان اظهار کرده اند که این محصول چروک پوست را صاف می کند و در ۵۲ درصد از داوطلبان، کاهش در چروکها و چین های ناحیه دور چشم دیده میشود.

در«ماکسیل» دارای حق امتیاز ویژه بوده و ماده ای است که برای همه محصولات مراقبت از پوست از جمله مواد آرایشی رنگی، مفید است و باید حداقل در میزان ۲ درصد استفاده شود.

از تصور پوست زیبا و بدون چروک تا دستیابی به آن

اطلاعات این مقاله با اطمینان کامل توسط گروه راهنمایی «سدرما» و تنها با هدف مرجع دهی در اختیار شما قرار داده شده است. «سدرما» مسؤولیت این اطلاعات را به عهده گرفته و در مورد مفید بودن محصول یا عناصر تشکیل دهنده توضیح داده است و به کارخانجات و شرکتهای تولید لوازم آرایشی و بهداشتی پیشنهاد می کند که از این ماده مؤثر در ترکیبات محصولات خود استفاده کرده و به این ترتیب خاصیت غلبه بر پیری و از بین بردن چروک های پوست را نیز، برای محصولات خود به ارمغان آورند.

منبع: https://www.everydayhealth.com

رفع چروک پوست

دیدگاه‌ها ۰

*
*

چهارده + هفت =