شرایط و قوانین

  1. گروه پیکاترو ضمن تشکر و قدر دانی از شما همراه گرامی، خود را موظف می‌داند به شما عزیزان اطلاع رسانی نماید که استفاده از سایت پیکاترو به منزله توافق و تایید کامل قوانین مندرج در این صفحه توسط شما است.
  2. پیکاترو متعهد می‌شود تمامی اصول و رویه‌های اخلاقی که مطاق با قوانین جمهوری اسلامی نیز هستند را رعایت نماید و همواره حمایت خود ازحقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک در راستای منفعت مشتریان عزیز را اعلام می‌نماید.
  3. در صورت تغییر یا ایجاد قوانین جدید، تمامی قوانین در همین صفحه منتشر خواهند شد.
  4. احترام به تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران از تعهدات کاربران است و کاربران متعهد می‌شوند در قسمت نظرات کاربران وسایر قسمت ها هیچگونه اظهار نظر سیاسی ای نکنند. در صورت مشاهده، تصمیم در مورد ادامه داشتن یا نداشتن فعالیت کاربر کاملا در اختیار پیکاترو است
  5. کاربر درقبال حفاظت اطلاعات خود موظف می‌باشد و تبادل هرنوع اطلاعاتی از طریق ایمیل کاربر و رمز عبور برعهده کاربر می‌باشد.
  6. درصورت نشت اطلاعات  به دلیل قصور کاربر و یا ویروسی شدن سیستم کاربر، پیکاترو مسولیتی نخواهد داشت.
  7. کاربر متعهد می‌شود فرم سفارش خود را به صورت کامل و با استفاده از اطلاعات کاملا صحیح تکمیل نماید. در صورت وارد نمودن اطلاعات ناقص و یا نادرست، قابلیت پیگیری سفارش و تحویل آن از بین خواهد رفت. کاربر موظف می‌شود هیچکونه آسیب، از کار انداختن یا تلاش برای نفوذ به سیستم پیکاترو را نداشته باشد. کاربر متعهد می‌شود تنها به قسمت‌هایی که از سمت پیکاترو تعریف شده و مجاز به دسترسی می‌باشد رجوع کند و از تلاش برای نفوذ یا دسترسی به دیگر بخش‌های سایت خود داری نماید.
  8. پیکاترو در قبال حذف کردن یا بستن صفحات خود هیچگونه تعهد و مسولیتی نخواهد داشت.
  9. پیکاترو مجازخواهد بود سفارش گیری‌های جدید خود را بدون اطلاع قبلی متوقف نماید. نگران نباشید!تمام سفارش‌های ثبت شده قبل از اتخاذ این تصمیم پردازش و ارسال خواهند شد.
  10. کلیه محتوای وب‌سایت پیکاترو از جمله تصاویر و توضیحات محصولات، کاملا متعلق به پیکاترو بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده تجاری و یا شخصی از این اطلاعات بدون کسب مجوز مکتوب از پیکاترو، غیرمجاز بوده و پیکاترو حق پیگیری قانونی این موضوع را حق خود می‌داند.