درباره پیکاترو

پیکاترو، اولین پلتفرم خرید و فروش تیمی


درباره ما
پیکاترو

درباره ما

تو شرایط و روزگاری از ایران عزیزمون هستیم که مردممون شرایط بسیار سختی رو تجربه میکنن. فشارهای مختلف و زیادی روی مردم هست و به دلیل تحریم‌ها و سیاست‌هایی که وجود داره، قدرت خرید مردم به شدت کاهش پیدا کرده. با دیدن این موضوع و درک نگرانی مردم ما به فکر افتادیم تا بتونیم قدم مثبتی در این شرایط برداریم. پس از چندین ماه ایده پردازی و تلاش، بالاخره ایده‌ ” خرید تیمی ” به ذهنمون رسید. هدف اول ما افزایش قدرت خرید مردممونه. تو این راه به شدت به شما و یاریتون نیازمندیم. تیم اصلی پیکاترو متشکل از ۳ مهندس نرم افزار، ۴ کارشناس بازاریابی و فروش و ۸همکار دیگه در بخش‌های مختلف هست. این تیم به رهبری علی اکبر بابائی هدایت میشه و روز به روز در تلاشیم تا بتونیم به هدفمون برسیم تا قدم مثبتی برای شما، کشور، و خودمون برداشته باشیم.

راستی! اگر شما هم فکر می کنید شرایط همکاری با مارو دارید، ما همیشه آماده جذب نیروهای جوان، تحصیل کرده و متخصص هستیم و میتونید از لیست زیر درخواست کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرن.

img1-1.png

ادامه

img-17.png
پیکاترو

اولین پلتفرم خرید تیمی

ما اولین گروه و پلتفرم هستیم که این قابلیت رو پیاده سازی و اجرا کردیم. تمامی ایده ها و کارهایی که ما انجام دادیم ابتکار و نوآوری افراد تیم بوده و هیچگونه کپی برداری انجام نشده. در واقع اصلا الگو و نمونه مشابهی وجود نداشت تا بخواهیم الگوبرداری کنیم! به دلیل جدید بودن این نوع فروش، قطعا نقص‌ها و مشکلاتی وجود داره. ما از شما میخوایم که مارو یاری کنید و هر انتقاد یا پیشنهادی دارید با ما درمیون بزارید.


برای اطلاع از خرید تیمی کلیک کنید