اعتماد به ما

امنیت شما وظیفه ماست

و اعتماد شما افتخار ما

پیکاترو

استفاده از SSL

SSL مخفف Secure Socket Layer به معني «لايه اتصال امن» و پروتکلي (مجموعه اي از قوانين) جهت برقراري ارتباطات ايمن ميان سرويس دهنده و سرويس گيرنده در اينترنت است.

برای داشتن ارتباطی امن و جلوگیری از نشت اطلاعات و داده‌های کاربران، پیکاترو از این پروتکل امنیتی برای افزایش امنیت وب سایت خود استفاده مینماید.

برای اطمینان از این موضوع میتوانید به علامت قفل در کنار آدرس سایت توجه کنید.

از اين پروتکل براي امن کردن پروتکل هاي غيرامن نظيرHTTP ،LDAP ، IMAP و … استفاده مي شود.بر اين اساس يکسري الگوريتم هاي رمزنگاري بر روي داده هاي خام که قرار است از يک کانال ارتباطي غيرامن مثل اينترنت عبور کنند، اعمال مي‌شود و محرمانه ماندن داده‌ها را در طول انتقال تضمين مي‌کند.

پرداخت امن زرین پال

فروشگاه اینترنتی پیکاترو از درگاه امن زرین پال استفاده میکند. درگاه زرین پال از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و متخصصین بسیار مجربی همواره در حال نظارت و حفاظت از اطلاعات و داده‌های کاربران هستند.

فروشگاه اینترنتی پیکاترو در این درگاه دارای سطح طلایی است و تمامی  اعتبار سنجی‌ها را به صورت کامل گذرانده است. شما میتوانید با کلیک بر روی نماد زرین پال در صفحه اصلی متوجه این موضوع بشوید.

پرداخت در محل

فروشگاه اینترنتی پیکاترو برای مشتریان عزیزی که در شهر تهران هستند شرایطی را فراهم نموده تا بتوانند پس از دریافت کالا مورد نظرخود، مبلغ سفارش را پرداخت نمایند.

وجود متخصصین توانمند و با تجربه

فروشگاه اینترنتی پیکاترو از متخصصین و برنامه نویسیان متخصص و با تجربه ای برخوردار است که همیشه و در همه حال در تلاش است تا امنیت اطلاعات و حریم خصوصی کاربران را به بهترین نحو تامین نماید.

کلام آخر

ما همواره در جهت رشد و گسترش فروشگاه خود هستیم تا بتوانیم خدمات بهتری به شما عزیزان ارائه بدهیم. دست یافتن به این مهم نیازمند طی کردن مسیری درست و انسانی است.

فروشگاه اینترنتی پیکاترو به عنوان ارئه دهنده اولین پلتفرم خرید اینترنتی متعهد میشود همواره در جهت حفظ امنیت و رضایت شما قدم بردارد.