اعتماد به ما

امنیت شما وظیفه ماست

و اعتماد شما افتخار ما


بیشتر بدانید


پیکاترو

استفاده از SSL

SSL مخفف Secure Socket Layer به معنی «لایه اتصال امن» و پروتکلی (مجموعه ای از قوانین) جهت برقراری ارتباطات ایمن میان سرویس دهنده و سرویس گیرنده در اینترنت است.

برای داشتن ارتباطی امن و جلوگیری از نشت اطلاعات و داده‌های کاربران، پیکاترو از این پروتکل امنیتی برای افزایش امنیت وب سایت خود استفاده مینماید.

برای اطمینان از این موضوع میتوانید به علامت قفل در کنار آدرس سایت توجه کنید.

از این پروتکل برای امن کردن پروتکل های غیرامن نظیرHTTP ،LDAP ، IMAP و … استفاده می شود.بر این اساس یکسری الگوریتم های رمزنگاری بر روی داده های خام که قرار است از یک کانال ارتباطی غیرامن مثل اینترنت عبور کنند، اعمال می‌شود و محرمانه ماندن داده‌ها را در طول انتقال تضمین می‌کند.


بازگشت به صفحه اصلی

288-L

پرداخت امن

28-L

پرداخت در محل

پرداخت امن زرین پال

فروشگاه اینترنتی پیکاترو از درگاه امن زرین پال استفاده میکند. درگاه زرین پال از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و متخصصین بسیار مجربی همواره در حال نظارت و حفاظت از اطلاعات و داده‌های کاربران هستند.

فروشگاه اینترنتی پیکاترو در این درگاه دارای سطح طلایی است و تمامی  اعتبار سنجی‌ها را به صورت کامل گذرانده است. شما میتوانید با کلیک بر روی نماد زرین پال در صفحه اصلی متوجه این موضوع بشوید.

پرداخت در محل

فروشگاه اینترنتی پیکاترو برای مشتریان عزیزی که در شهر تهران هستند شرایطی را فراهم نموده تا بتوانند پس از دریافت کالا مورد نظرخود، مبلغ سفارش را پرداخت نمایند.

2830229--L

تیم فنی

2919974-L

کلام آخر

وجود متخصصین توانمند و با تجربه

فروشگاه اینترنتی پیکاترو از متخصصین و برنامه نویسیان متخصص و با تجربه ای برخوردار است که همیشه و در همه حال در تلاش است تا امنیت اطلاعات و حریم خصوصی کاربران را به بهترین نحو تامین نماید.

کلام آخر

ما همواره در جهت رشد و گسترش فروشگاه خود هستیم تا بتوانیم خدمات بهتری به شما عزیزان ارائه بدهیم. دست یافتن به این مهم نیازمند طی کردن مسیری درست و انسانی است.

فروشگاه اینترنتی پیکاترو به عنوان ارئه دهنده اولین پلتفرم خرید اینترنتی متعهد میشود همواره در جهت حفظ امنیت و رضایت شما قدم بردارد.

 


بازگشت به صفحه اصلی